piątek, 1 lipca 2016

"Jeśli jesteś sobą, nie masz konkurencji"


"Jeśli jesteś sobą, nie masz konkurencji".

Jesteś szczupła czy gruba, młoda czy stara, blondyna czy ruda, bogata czy biedna, masz rodzinę czy jesteś singlem, nie ma to najmniejszego znaczenia! ! !
Wiesz co tak naprawdę się liczy?
Bycie sobą 💙

Pieprz rekordy, obwody, wagę innych !!! Przecież to żaden wyścig!
Uśmiechaj się wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę, marudź jeśli masz potrzebę. Do cholery jesteś tylko człowiekiem. Nikt nie ma prawa narzucać nam swoich racji.
Trenuj to, co sprawia Ci największą przyjemność. Wtedy, kiedy chcesz.
Dlaczego nie gonię Cię, kiedy leżysz na kanapie? Ponieważ to są Twoje wybory. To Ty decydujesz jak wygląda Twój dzień, Twoje życie. Żyj po swojemu.

Jeśli jednak wybierzesz życie fit, zaczniesz trenować, zdrowo się odżywiać pamiętaj, żeby pokonywać tylko i wyłącznie swoje słabości. Ciesz się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Jeśli nie masz wsparcia, tutaj na pewno go znajdziesz. Pisz, jeśli masz ochotę. Razem będziemy cieszyć się z każdego zrobionego treningu, każdego zjedzonego posiłku, każdego szalonego planu i każdego marzenia. 💙


Jestem tutaj, żeby inspirować! Nie bądź nikim innym! Bądź sobą!

1 komentarz:

  1. Zastanawialiście się, jak to się dzieje, że zachowujemy pionową postawę ciała, że utrzymujemy równowagę, nie przewracamy się przy każdym kroku? Nie, nie myślimy o tym, bo i po co. Czy warto zaprzątać sobie głowę taką wiedzą? Być może warto. Zapraszam do mnie na profil, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

    OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz :)

Aktywni w tej chwili :)