środa, 12 marca 2014

Fit-babka w ciąży :) Nowy cykl na blogu.

Myśl o nowym cyklu na blogu urodziła się jeszcze zanim dowiedziałam się, że spodziewam się drugiego dziecka :) . Pomysł wydawał się godny uwagi, dla mnie, ale czy dla innych? Wczoraj moje wątpliwości zostały rozwiane :)


Z uśmiechem na twarzy jestem gotowa dzielić się z Wami moją wiedza zdobytą w trakcie pierwszej ciąży, a przede wszystkim podczas tej ciąży, która niewątpliwie jest fit-ciążą :) .

W internecie jest mnóstwo informacji, poradników, grup dyskusyjnych skąd możemy czerpać wiedzę. Każdy lekarz Ci to powie, że powinnaś prowadzić zdrowy tryb życia, prawidłowo się odżywiać, dużo odpoczywać i jeśli ciąża przebiega pomyślnie- zadbać o aktywność fizyczną. Wszystko pięknie, ale to są tylko ogólniki=pojęcie względne. Dokładnie musimy wiedzieć co powinnyśmy jeść, a czego absolutnie nam nie wolno, na co zwrócić uwagę, co i jak ćwiczyć. Milion pytań ważnych szczególnie dla fitnessek, niestety jeszcze dość mało się o tym mówi.
Zanim znalazłam odpowiedź na niektóre z nich musiałam przeryć kilkadziesiąt stron.
Dlatego na własnej skórze przetrę szlaki :)

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko skrzętnie zapisywać swoje notatki, a później przelewać na klawiaturę i dzielić się z przyszłymi i obecnymi fit-babkami w ciąży :)


5 komentarzy:

  1. Ogromnie się cieszę, że będziesz pisać o fit ciąży :D jestem bardzo zadowolona i czekam na kolejne wpisy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bomba! Będę śledzić każdy post, na pewno w przyszłości wszelkie informacje bardzo mi się przydadzą :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudownie Kochana, o to mi chodziło! Bierz to, co przyniesie Ci los i przekuwaj w coś dobrego - zobaczysz, Twój fit-ciążowy cykl odniesie wielki sukces! <3 Jestem z Ciebie bardzo dumna i sama chętnie poczytam o pieluchowych i nie tylko rzeczach ;) :P

    OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz :)

Aktywni w tej chwili :)